Verkocht
Grote linnen sprei/ kleedWat een grote deze, prachtig over het bed. Wel wat stug linnen maar zeker niet minder mooi.
2.75 cm x 200 cmVerkocht
Verkocht
Geweldig beboterde potWat een beauty, zo mooi verweerd, wat een plaatje. Super leuk met je thee lepeltjes oid
13,5 cm hoogVerkocht
3 kommen3 mooie kommen, leuk als stapeltje, passen ook heel mooi bij de kommen uit de andere advertentie. Set
Verkocht
Prachtige kandelarenPrijs per stuk. Oude kandelaren waar een nieuwe bijpassende voet onder is gelast. Prachtig in een gietijzeren vaas oid.
46cm hoogVerkocht
Sterke grote opstapPrachtig groot model, ideaal voor peuters en kleuters om aan te zitten bij de salontafel of om echt te gebruiken in een kamer waar dingen hoger staan.
30,5cm hoog
41cm breed
25,5 cm diepVerkocht
SnijplankjeMooi licht verweerd snijplankje, groter gat als normaal bij deze plankjes daarom erg handig om aan je keukenregaal oid te hangen
Verkocht
Prachtige bolvaasMet moeite neem ik afscheid van deze beauty. Als we een groter huis hadden mocht hij blijven. Moet worden afgehaald, word niet verzonden.
46cm hoog
Van handvat tot handvat 52cm breedVerkocht
Verkocht
Verkocht
Verkocht
Prachtige kleine vaasPrachtig roestig verweerde kleine vaas. Verzenden is geen probleem.
Doorsnede 28cm
21cm hoog